×

O nas

IMCA-POWER s.c. to jeden z najbardziej znany dostawca części, uszczelnień i akcesoriów do technologii cięcia wodą. Celem firmy jest zapewnienie klientom posiadającym maszyny waterjet jak najszerszej oferty części zamiennych w korzystnych i konkurencyjnych cenach. Aby to osiągnąć firma cały czas poszerza swoją ofertę. Specjalizujemy się głównie w dostawach części do pomp takich firm jak : Accustream , Hypertherm , Omax, Maxiem, Flow, KMT, Jet Edege i WSI. Oferujemy również wysokiej jakości Garnet , rurki wysokociśnieniowe 3/8” i 1/4’’ oraz dysze do głowic tnących tzw. "tuby miksujące" oraz wyspecjalizowany serwis.

×

Oferta

A WSZYSTKO PO TO ABY CIĘŁO SIĘ LEPIEJ

W ofercie posiadamy:


1. Maszyny Waterjet
Oferujemy maszyny do cięcia wodą, czyli tzw. „abradżety” na każdą kieszeń w różnych konfiguracjach. Proponujemy systemy zarówno z jedną głowicą jak i wielogłowicowe. Rozmiary stołów roboczych mogą być zaproponowane standardowe ale również realizujemy indywidualne zamówienia. Aby precyzyjnie sporządzić ofertę zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami . Czekamy na Twój email lub telefon.


2. Garnet
Jakość dostarczanego minerału to dla nas priorytet co doceniają nasi obecni klienci na całym świecie. Nasze minerały pozyskiwane są z najlepszych wyrobisk na świecie i przechodzą rygorystyczne kontrole jakościowe. Oferujemy dostawę do Twojej firmy w ciągu 24h od momentu zamówienia. Garnet sprzedawany jest w 1 tonowych Big Bagach w formie pakowanej w dodatkowe worki po 25kg lub w formie tzw.,, LUZ’’ bez dodatkowych worków. Stosowanie naszego ścierniwa przyspiesza proces cięcia przy jednoczesnym niższym zużyciu tego surowca oraz powoduje mniejszą awaryjność eksploatacyjnych części maszyny waterjet. Oferujemy również pomoc w utylizacji zużytego Garnetu na odpowiednich kodach odpadowych. Czekamy na Twój email lub telefon z zamówieniem.


3. Oferujemy tuby miksujące.
Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem oferty na wysokiej jakości ,,tuby miksującej ‘’ do swojej maszyny prosimy o podania niezbędnych informacji:
- nazwy maszyny waterjet
- typu zastosowanej w niej głowicy
- wymiarów tuby według podanego poniżej wzoru. Czekamy na Twój email lub telefon.


4. Oferujemy wysokiej jakości rurki wysokociśnieniowe: 3/8 cala i 1/4 cala
- rurka 1/4 cala
- rurka 3/8 cala
Rurki wysokociśnieniowe sprzedajemy w sztangach po 6 metrów. Przy zamówieniu całej sztangi 6 metrów, transport gratis .
Na życzenie oferujemy również ich gwintowanie . Czekamy na Twój email lub telefon.


5. Oferujemy części do pomp wysokociśnieniowych takich firm jak: OMAX , MAXIEM ,FLOW , KMT , ACCUSTREM , HYPERTHERM , JET EDEGE , WSI
Kontaktując się z nami w celu uzyskania oferty na części prosimy o podania ich oryginalnego numeru katalogowego . Dodatkowo pomocną informacją będzie podanie nazwy modelu maszyny oraz nazwy i typu pompy. Czekamy na Twój email lub telefon.


6. Pompy wysokociśnieniowe: Hypertherm
Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem pomp wysokociśnieniowych firmy Hypertherm z USA . To niepodważalnie światowy lider jeśli chodzi o wszelkie technologie cięcia . Wyroby Hypertherma charakteryzują się wysoką jakością wykonania i dbałością o każdy szczegół konstrukcji . Służymy pomocą w dobraniu odpowiedniej pompy wysokociśnieniowej z całej palety dostępnych modeli. Czekamy na Twój email lub telefon.

×

Serwis

Zapraszamy do skorzystania z naszego mobilnego serwisu Waterjet Serwis Imca Power ( WSIP-24h ). Posiadamy fachową praktyczną wiedzę ,specjalistyczny sprzęt i narzędzia niezbędny w naprawach pomp wysokociśnieniowych,

- dokonujemy napraw na miejscu, w siedzibie klienta na terenie całej Polski

- udzielamy gwarancji na wykonaną usługę

- wystawiamy faktury vat

- poza naprawą zgłoszonej usterki dokonujemy bezpłatnie ogólnego przeglądu całego urządzenia w celu przedstawienia raportu o jego stanie technicznym

- dokonujemy instalacji rozruchowych kompletnych maszyn waterjet lub ich przenosin do innej lokalizacji

×

Kontakt

WATER JET

IMCA POWER

To najbardziej znany dostawca części, uszczelnień i akcesoriów do technologii cięcia wodą.

Nasz cel

Celem firmy jest zapewnienie klientom posiadającym maszyny waterjet jak najszerszej oferty części w korzystnych i konkurencyjnych cenach.

_

Aby to osiągnąć firma cały czas poszerza swoją ofertę. Specjalizujemy się w dostawach części do pomp takich firm jak : OMAX, MAXIEM, FLOW, KMT, JET EDEGE i WSI.

_

Oferujemy również wysokiej jakości Garnet, rurki wysokociśnieniowe 3/8” i ¼ oraz dysze do głowic tnących tzw. "tuby miksujące"

Blog

Nibiru Studio
×
×